Modelowanie sylwetki – medycyna estetyczna

Osiągnięcie wymarzonej, szczupłej sylwetki dla wielu jest wręcz nierealne. Zdarza się, że dieta i ćwiczenia przez długi czas nie przynoszą oczekiwanych efektów. W takim przypadku warto zastanowić się nad poddaniem się zabiegowi modelowania sylwetki Kuma Shape.

Kuma Shape to połączenie trzech najefektywniejszych systemów wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej. Aplikuje się je wszystkie w tym samym czasie, a to znacząco zwiększa skuteczność zabiegu.

Kuma Shape – Modelowanie sylwetki i redukcja cellulitu

modelowanie sylwetki
W naszym gabinecie za pomocą Kuma Shape wykonujemy następujące zabiegi z zakresu medycyny estetycznej:

1. Ujędrnienie skóry oraz redukcja zmarszczek
Działanie światła z zakresu podczerwieni oraz energia fal radiowych prowadzi do rozgrzania tkanki w głębokiej warstwie skóry. Efektem podniesionej temperatury jest wzmożona produkcja kolagenu oraz poprawa krążenia krwi, co prowadzi do ujędrnienia skóry i redukcji zmarszczek.

2. Modelowanie sylwetki
Działanie fal radiowych o wysokiej częstotliwości prowadzi do rozgrzania tkanki tłuszczowej na głębokości 5 -15 cm pod powierzchnią skóry i wzmaga wydzielanie tlenu, co w konsekwencji przyspiesza wymianę substancji oraz spalanie tkanki tłuszczowej. Światło z zakresu podczerwieni wzmacnia elastyczność skóry, chroni naskórek, a także rozgrzewa tkankę tłuszczową pod powierzchnią skóry. Specjalnie zaprojektowana pompa ssąca oraz wałek mechaniczny wpływają na krążenie krwi i wzmagają produkcję enzymów, przyspieszających metabolizm tłuszczu.

3. Redukcja cellulitu
Energia fal radiowych o wysokiej częstotliwości, w połączeniu z działaniem pompy ssącej i wałka mechanicznego, wpływa na krążenie krwi, a także podnosi zawartość tlenu we krwi, co w efekcie prowadzi do znaczącej redukcji cellulitu. Podniesiona temperatura skutecznie oddziałuje na komórki tkanki łącznej, fibroblasty, które odpowiedzialne są za produkcję kolagenu.

4. Działanie
Energia fal radiowych: Moc do 150W pozwala na penetrowanie głębokich warstw skóry i podniesienie temperatury tkanki tłuszczowej. Światło z zakresu podczerwieni: wpływa na produkcje kolagenu, poprawia krążenie krwi, w efekcie widocznie odmładza skórę. Posiada również działanie wybielające i odmładzające skórę. Pompa ssąca oraz wałek mechaniczny: ruch tkanki tłuszczowej spowodowany działaniem podczerwieni oraz energii fal radiowych, sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna, a także wpływa na poprawę krążenia krwi, co stymuluje produkcję enzymu przyspieszającego spalanie tkanki tłuszczowej.

Zastosowania:

 • redukcja cellulitu;
 • kształtowanie ciała;
 • usuwanie zmarszczek;
 • lifting twarzy;
 • odmładzanie skóry;
 • redukcja worków pod oczami;
 • kojenie skóry;
 • napinanie skóry;
 • zwężanie porów;
 • lifting i napinanie luźnej skóry;
 • zwiększanie elastyczności skóry;

Czas trwania: około 40 minut.

Zalety:
1. Kuma Shape łączy w sobie czołowe światowe technologie związane z redukcją cellulitu i kształtowaniem ciała, dzięki czemu całkowicie zaspokaja całą gamę potrzeb Klientów.
2. W jego skład wchodzą dwie lub trzy głowice przeznaczone do przeprowadzania zabiegów na różnych obszarach ciała.
3. Zarówno duża, jak i mała głowica zawiera połączone technologie ssące, RF i światła podczerwonego.
4. Dzięki praktycznemu designowi możliwe jest ustawianie parametrów zarówno przez wyświetlacz, jak i głowicę.

Wzmocnieniem zabiegu jest Filorga Body Peel piling całego ciała, szczególnie polecany przed nadejściem lata.

Peeling całego ciała, zawiera aktywne substancje takie jak kwas glikolowy, kwas kojowy oraz wyciągi komórkowe. Filorga Body Peel odświeża skórę, zwłaszcza zanieczyszczoną, łojotokową skórę pleców i dekoltu, działa wygładzająco i ujędrniająco. Zabezpiecza przed wrastaniem włosków po depilacji. Pomocny jest także przed zabiegami wyszczuplającymi, gdyż poprawia penetrację składników aktywnych.

Wskazania do zabiegu to:

 • wygładzenie i odświeżenie skóry przed latem
 • zanieczyszczona i łojotokowa skóra pleców i dekoltu
 • wrastanie włosów po depilacji
 • rogowacenie mieszkowe
 • uzupełnienie i przygotowanie do zabiegów wyszczuplających np. liposukcji brzucha

Czas zabiegu: około 30 minut
Zalecamy wykonanie 3 zabiegów co 7 dni, 2 razy w roku.