Chirurgia plastyczna – Minilifting

Mini Lift

Zabieg Mini Lift jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Podniesienie skóry w określonych obszarach, takich jak szyja, czoło czy policzki, pozwala na odwrócenie procesu starzenia, widocznie odmładzając twarz. Tym samym poprawia jej kontury i wygładza zmarszczki.

Mini Lift może być wykonany zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Nacięcia robi się w okolicach ucha – tuż przed małżowiną, wokół płatka usznego, za uchem w linii włosów. Po wygojeniu rany stają się zatem praktycznie niewidoczne. Nadmiar skóry jest usuwany, czego efektem jest jej odpowiednie napięcie oraz wygładzenie. Po zabiegu pacjentowi zakłada się specjalny opatrunek, który zabezpiecza miejsca nacięć.

Jeśli nie są Państwo przekonani do poddania się operacji plastycznej, a mimo wszystko chcielibyście pozbyć się zmarszczek, warto zapoznać się z ofertą zabiegów z zakresu medycyny estetycznej wykonywanych w naszym gabinecie. W ofercie znajdą Państwo m.in. wypełnianie zmarszczek botoxem i kwasem hialuronowym, a także lifting twarzy za pomocą nici liftingujących.